Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet (lükatakse 2022. aasta sügisesse)

  • Kolmapäev, 18.05
  • 19:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • VŠĮ Tarptautinis kultūros fondas

Tutvustus

Kallid külastajad!
 
Kontsert “Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet” Pärnus ja Jõhvis lükatakse 2022. aasta sügisesse.
Täpsed kuupäevad selguvad peagi.
Kõik piletiküsimused lahendatakse peale uue kuupäeva avalikustamist.
Küsimuste korral palun pöörduda kirjalikult korraldaja poole aadressil: interlink.stars@gmail.com
Palun olgem üheskoos kannatlikud ja mõistkem keerulist olukorda kogu kultuuri- ja meelelahutussektoris. Võimalusel palun säilitage praegune pilet ja nautige kontserti uuel kuupäeval.
Vabandame ebamugavuste pärast.
 
Küsimuste korral palun pöörduda kirjalikult korraldaja poole aadressil: interlink.stars@gmail.com

Osa piletimüügist saadud vahenditest läheb Ukraina sõjas kannatanutele, põgenikele ja abivajavatele inimestele.

Dmitry Metlitsky Orkester & Viini Show-Ballett

Pidulik kontsert!
See on fantastiline, hämmastav, ilus!
Kõik hitid «from Vivaldi to Metallica» koos unikaalse tantsuetendusega.

 

Kogu maailmas miljonite kuulajate südame vallutanud muusika Euroopa parimate muusikute esituses maailmakuulsa show-balleti tähtede osalemisel.

Kontserdikavas põimuvad imeilus muusika ja maailmakuulsate koreograafide lavastatud meeleolukas tantsuetendus. Vaimustavalt temperamentne esitus, erakordsed tantsunumbrid, ainulaadne lavastus ja värvikad kostüümid jätavad kustumatu mulje.

Dmitry Metlitsky on helilooja ja multiinstrumentalist, keda kutsutakse kaasaja Mozartiks. Tema kaunid meloodiad, oskuslikud seaded ja andekas esitus tabavad otse südamesse ning lummavad kuulajaid esimesest helist alates. Neid tundeid on võimatu kirjeldada – seda peab kuulma!

Dmitry Metlitsky: „Mul on suur rõõm esitleda teile kontserti, milles võluhelid koos tantsuleegiga loovad muinasjutulise loo, mis kingib maailmale armastust ja kirge.“

Kontserdil kõlavad miljonite kuulajate lemmikud – maailmakuulsad muusikahitid ainulaadses tänapäevases seades. Need pakuvad kuulajatele eredaid ja unustamatuid emotsioone.

Vivaldi teoste „Suvine äike“ ja „Ave Maria“ seadeid orkestri esituses loetakse maailma parimaiks. Dmitry Metlitsky muusikateos „Armastuse tuli“ tunnistati parimaks new age kompositsiooniks nominatsioonis „Music Without Borders“.

Muusika võimas energia koos moodsate seadete ja tehniliste võimalustega aitab kuulajatel täielikult süüvida muusika ja tantsumaagia atmosfääri.

Orkestri solistid on oma ala tõelised meistrid. Oma ande ning energiaga panevad nad kuulajad rõõmu tundma ja kurvastama, armastama ja vaimustuma. Orkestri iga kontsert on haarav etendus ning tõeline pidupäev kuulaja hinge ja südame jaoks.

Orkester annab kontserte paljudes riikides, suurimatel Euroopa lavadel ja festivalidel. Tänulikud kuulajad võtavad orkestrit vastu tormiliste kiiduavaldustega ega lase sel pärast kontserti lahkuda. Orkester kutsutakse aina uuesti ja uuesti lavale tagasi.

See on ainulaadne võimalus nautida haaravat esinemist ja vaimustavat eliitmuusikat, mis on vallutanud üle maailma miljonite kuulajate südame.

Lisainfo: http://concert.dmitrymetlitsky.com/et/home-est

Promo: https://youtu.be/c8ki0_Nx5M4

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.