Beebikino: Oli kord üks mets

  • Neljapäev, 16.09
  • 19:00
  • Jõhvi, Kino Amadeus
  • Film

Tutvustus

BEEBIKINO on lastele ja kogu perele mõeldud kinohommik, mis leiab aset kord kuus kinos Amadeus.

“Beebiga kinno” seanssidel on heli vaiksem ja valgust pisut rohkem kui tavaseanssidel. Saali saab kaasa võtta turvahälli või kandelina. Laps võib filmi ajal istuda süles või emme-issi kõrvalistmel, saalis võib filmi ajal julgelt ringi liikuda ja vajadusel ka saalist väljas käia.

“Pingviinide marss” looja, kuulsa prantsuse dokumentaalfilmide režissööri Luc Jaquet’ uus teos viib meid sõna otseses mõttes metsa.

Suurejooneline, vapustavat vaatemängu pakkuv Jaquet’ film “Oli kord üks mets” võimaldab inimesel esmakordselt vahetult osa saada looduse imest – vihmametsa kasvamisest.

Tohututel uuringutel ja teadmistel põhinev dokumentaalteos viib vaataja retkele troopilise džungli sügavustesse, otse elu südamesse. Prantsuse botaaniku ja ökoloog Francis Hallé detailsel ja põneval juhendamisel toimub visuaalselt erakordne uurimisretk meie planeedi roheliste kopsude juurde – eelajaloolisse vihmametsa.

Ainult kino suudab pakkuda sellist võimatuna näivat reisi täiesti metsikusse universumi, kus valitseb täiuslik tasakaal ja kus igal elusolendil – ka kõige pisemal ja suuremal – on oma ülesanne eluringis. Suursuguse looduse rikkailikuma müsteeriumi ürgset hiilgust on tunda igas rakus ja kaadris.

Täiesti meelteväliselt tajutav, haaravalt põnev ja olemuselt fenomenaalne film on kummardus eksistentsile ja universumile, milles elame. Hoidkem seda!

Film on dubleeritud – Eestikeelset teksti loeb LEMBIT ULFSAK!

Film on venekeelsete subtiitritega

Žanr: dokumentaal

Filmi pikkus: 1t 18min

Beebikino puhul kehtib erihind: Täiskasvanu + laps kuni 3a on 5 eurot. Teine laps – 3 eurot.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika