ANNELY PEEBO, KARL MADIS ja KARAVAN – Talve võlumaa

  • Kolmapäev, 19.12
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • Artagel Group OÜ

Tutvustus

Annely Peebo, Karl Madise ja Karavani jõulu- ja talvekontserdid alapealkirjaga “Talve võlumaa” toimuvad 18-20.12. Tallinnas, Pärnus ja Tartus. Esitamisele tulevad palavalt armastatud jõulu- ja talvelood läbi aegade.

Märksõnad:
35 aastat ansambel Karavan sünnist
30 aastat Karavani jõulukassetist “Kauneid joule”
10 aastat esimesest Annely jõulutuurist

“Uskumatu, et tähistame 35. aasta möödumist bändi algusest! Ja juba 30 aastat möödub meie jõulukassetist “Kauneid jõule.” Ajad on olnud põnevad! Usun, et ühiskontserdid Annelyga toovad just selle õige jõulutunde meie kõigi südametesse ning annavad ülevaate sellest muusikast, mida publik meilt ootab.”

Ansambel “Karavan” loodi 1983.a. ning on tänaseni aktiivne bänd. Ansambel on välja andnud 14 plaati, millest kokkuvõtlik kullafondi kogumik ilmus aastal 2013. Karavani solist Karl Madis on lisaks kaunile lauluhäälele ka väga heal tasemel suupillimängija ning valdab täiendavalt nii kitarri kui saksofoni.

„Olen juba varajas nooruses nautinud Karavani muusikat ning mul on siiralt hea meel, et meie juubelite ühendamisest tuleb tõeliselt kaunis ettevõtmine nii meile endile kui ka kindlasti kõigile kuulajatele!“ ütleb Annely.

Annely Peebo elab ja töötab Viinis. Sel aastal möödub kümme aastat Annely esimesest jõulutuurist, mis on muutunud oodatud aastalõputraditsiooniks.

Laval:
Annely Peebo
Karl Madis – solist, saksofon, suupill, ak. kitarr
Toomas Vanem – kitarr, vokaal
Jaak Lutsoja – klahvpilid
Margus Martmaa – bass, vokaal
Marko Sirila – löökpillid, vokaal

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika