Anime Superstars (jääb ära)

  • Reede, 28.04
  • 19:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • ART Partner CZ s.r.o.

Tutvustus

Kallis piletiostja,
Kahjuks jääb 28.04.2023 toimuma pidanud kontsert Anime Superstars Jõhvi Kontserdimajas ära.

Ostetud piletid saab vahetada teisele kuupäevale või vajadusel ostame piletid tagasi.

Teisi kuupäevi saab vaadata siin:
Palume enda soovist teada anda aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimuse number või pileti ID number ning vahetuse korral valitud kuupäeva ja soovitud kohade info.

Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada ja vahetada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ning Viru Keskuses asuv müügipunkt.

Vabandame ebamugavuste pärast.
///////////////
ANIME SUPERSTARS in Concert
Konnichiwa koigile jaapani animatisooni-, kultuuri- ja muidugi ka muusikafännidele!
Orkester 38 SAMURAI soovib näha teid oma hämmastaval visualiseeritud etendusel “Anime Superstaarid”, mis toimub 2023 Euroopa tuuri raames.
Hayao Miyazaki klassikalistest meistriteostest kuni müstilisteni Tetsuro Araki tegelasteni… Teie õhtuses kulutuurielamuses kõlavad üle kahekümne heliriba tuntumatest anime-seriaalidest!
Sealhulgast muusika järgnevatest animedest – Naruto, Attack On Titan, Howl’s Moving Castle, Spirited Away, Dragon Ball, One Piece, Demon Slayer, Tokyo Ghoul, Domestic Girlfriend, One Punch Man, Bleach, Cowboy Bebop, Hellsing, Princess Mononoke, Fullmetal Alchemist, Death Note ja veelgi!

Orkester 38 SAMURAI on uus sümfooniline crossover, mis on loodud ambitsioonikate noorte muusikute poolt ning koosneb 38st oma loomingule hullumeelselt pühendunud kunstnikust.

Noorte hinge energia ning elujõud, särav heli ja visuaalne etendus teevad selle kontserdi unustamatuks!
Kontserdil osalevad:
– orkestri muusikud;
– rock band;
– koor;
kui ka megatalendikad, efektsed ning võluvad solistid: Miyoko, Yasya, Ellias ja Victor.
Valmistuge pidustuseks hästi ette ning ärge unustage võtta kaasa ka lightstick (valguspulk), sest meil on alati hea meel tunda teie toetust!
Tomodachi, kawaii aeg on tulemas! Ära maga maha võimalust kogeda orkestri 38 SAMURAI ägedat kontserdit “Anime SuperStars”!
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika