Aastalõpu remont

  • Pühapäev, 1.12
  • 17:00
  • Jõhvi, Kino Amadeus
  • Film

Tutvustus

Aastalõpu eelviimasel päeval elab Margarita (Zoja Berber) üle «kerge šoki» – juba homme on vana-aasta õhtu, aga kodus valitseb tal tõeline kaos. Korteris käib remont, kõikjal on tolm ja räämas seinad.
Kõik oleks hästi, kui ta võtaks aastavahetust vastu üksi. Paraku saabub talle külla ema, kelle jaoks korralagedus on tõeline katastroof. Siin ei saaks ju elada 5aastane lapselaps.

Ehmunud Margarita haarab õlekõrrest. Ema ja tütrekese saabumiseni on 24 tundi. Kodulinn on suur, kindlasti leidub meistrimees, kes teda hädast aitab. Otsides abi, saadab ta kogemata sõnumi kõigile mobiilis olevatele kontaktidele. Sõnumi saavad ka kunagised Margarita kavalerid, kes omal ajal ei suutnudki naise südant võita. Kunagiste peikade jaoks on säärane sõnum kui välk selgest taevast. Uuel aastal läheb ju kõik uue hooga, ehk on veel lootust vana suhe lõkkele puhuda. Nii ongi poliitik, õpetaja ja restorani peakokk peagi Margarita ukse taga, et alustada  remondiga.  Peagi muutub olukord veelgi segasemaks, kui ukse taha ilmub Margarita uus mustanahaline sõber, kellega nupukas tütarlaps internetis tutvus. Selgub, et mees saabus otse Ameerikast, et paluda tütarlapse kätt.

Kolm endist kavaleri mõistavad, et konkurents on läinud väga tihedaks ning Margarita südame pärast läheb kõvaks rebimiseks.

Lustlik, vaimukas ja üllatusi täis komöödia  «Aastalõpu remont» Eesti kinodes juba 8. novembrist.

Film on vene keeles eestikelsete subtiitritega.

Filmi pikkus 1t 23min

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika