Filmimuusika elav legend Michel Legrand esineb Tallinnas

11. detsembri õhtul annab Tallinnas kontserdi filmimuusika elav legend Michel Legrand – mees, kes on loonud muusika enam kui 200 linateosele ja telesaatele.

Maailmakuulus helilooja, džässpianist ja dirigent Michel Legrand on kolme Oscari, Kuldgloobuse ja viie Grammy auhinna võitja. Tema looming on ülipopulaarne üle kogu maailma. 1964. aastal valminud kultusfilmi “Cherbourgi vihmavarjud” muusika tõi Legrandile maailmakuulsuse ja filmis kõlanud laulust “Jään sind ootama” sai hitt. Neli aastat hiljem valminud laul “Tuuleveskid” teenis autorile esimese Oscari ja nautis samuti ülemaailmset menu. Mõlemad laulud on püsinud juba aastakümneid ka eesti muusikute repertuaaris, Tallinna kontserdil esitab neid Helin-Mari Arder.

Michel Legrand on teinud koostööd maailma muusikaareeni nimekaimate artistidega, teiste hulgas Frank Sinatra, Charles Aznavouri, Barbara Streisandi ja Liza Minnelliga. Muusikamaastikul peetakse teda geniaalseks loojaks, kelle peale võib alati kindel olla.

11. detsembri õhtul kell 19 astub maestro Tallinnas Alexela kontserdimajas publiku ette oma maailmaturnee raames, et esitada klaveril surematuid meloodiaid, saatjateks laval Estonian Dream Big Band ja külalisesinejad. Kõlab kullaprooviga looming, mis on lummanud kuulajaid üle kogu maailma.

Publiku suure huvi tõttu on müügil lisakohad.

Foto: pressimaterjalid

———

Silver Kuusik
Eesti Kontsert
56915689

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika