Faust

  • Teisipäev, 20.07
  • 20:00
  • Kuressaare, Kuressaare lossi ooperimaja
  • Ooper
  • SA Eesti Kontsert

Tutvustus

Esitajad:

Peterburi Kammerooper

Charles Gounod. „Faust“
Ooper kahes vaatuses
Peterburi Kammerooperi etendus
Lavastuse esietendus: 27. mai 2017
Kestus: 3,5 t

Charles Gounod’ ooper „Faust“ on loodud Goethe klassikalise värssdraama esimese osa ainetel. Peterburi Kammerooperi kunstiline juht, lavastaja Juri Aleksandrov pakub publikule psühholoogiliselt pingelise käsitluse Faustist, kes müüs igavese nooruse nimel oma hinge saatanale.

Kõrgel kunstilisel tasemel ja arvukate auhindadega pärjatatud Peterburi Kammerooperi asutas teatri kunstiline juht Juri Aleksandrov 1987. aastal, mil publik ootas teatritelt uusi loomeideid. Kunstilaborina alustanud trupp kehtestas end Peterburis kohe „otsingulise teatri“ ja „elusa ooperina“. Teatri repertuaar on eriline: trupi suurust arvestades tuuakse lavale eri maade ning ajastute muusikakultuuri pärlid. Aastatega on algsest kammerteatrist kasvanud Peterburi Kammerooper – professionaalne riigiteater, mis on tuntud nii Venemaal kui ka mujal maailmas ning mille lavastusi on rohkelt pärjatud Venemaa mainekamate teatriauhindadega Kuldne Mask ja Kuldne Sofitt.

Peterburi Kammerooperi etendus „Faust“ toimub Horvaatia rahvusteatri etenduse „La donna del lago“ asemel, teisipäevaseks etenduseks ostetud piletid kehtivad samal nädalapäeval või ostetakse soovi korral tagasi kuni 11. juulini (k.a).

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika