Eurovisiooni aegadest armas duett Peebo-Matvere astub aastavahetuse puhul taas lavale

Eesti Kontserdi ja Hennessy traditsioonilisel uusaastakontserdil astub lavalaudadele armastatud duett, metsosopran Annely Peebo ja bariton Marko Matvere. Duett laulis end rahva südameisse 2002. aastal, kui Eesti võõrustas Eurovisiooni lauluvõistlust. “Muinaslugu muusikas” liigutas hinge ning seda mäletatakse siiani. Nüüd, aastaid hiljem, on kuulajatel võimalik unustamatut duetti taas nautida.

Glamuursel uusaastakontserdil annavad Peebo ja Matvere koos Eesti Riikliku Sümfooniaorkestriga südamlikud kontserdid nii Tallinnas kui ka Pärnus. Unustamatuid elamusi ja aastavahetuse sära täis õhtutel esitatakse Straussi, Lehari ja Valgre loomingut ning ellu ärkavad vanad mälestused. Muusikuid juhatab maailmalavasid vallutanud dirigent Kristiina Poska.

Tallinnas Estonia kontserdisaalis saab uusaastakontserti nautida 1. jaanuaril kell 18, Pärnu kontserdimaja publiku ees on muusikud aga 30. detsembril kell 17. Praegu on kontserdile võimalik saada veel viimased piletid! Piletid on saadaval Piletimaailmas.

———
Silver Kuusik
Eesti Kontsert
silver.kuusik@concert.ee
56915689

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika