Eesti Kontsert ootab uusi koolikontsertide kavu

EESTI KONTSERDI PRESSITEADE 13.05.2019

Eesti Kontsert ootab uusi koolikontsertide kavu

Eesti Kontsert ootab hooajaks 2019/20 uusi koolikontsertide kavu.

Kava kestusega 45 minutit peaks olema sisu poolest hariv, vaheldusrikas, humoorikas, kaasahaarav ja mänguline. Esinejatelt eeldame väga head lastega suhtlemise oskust. Kavad on oodatud kõikides muusikažanrides: pop-, folk-, džäss- ja klassikaline muusika ning tantsukavad eri vanuseastmetele, sealhulgas alg- ja põhikool ning gümnaasium.

Ootame kavu koos lühikese videotutvustusega hiljemalt 17. maiks aadressile ylle.lehtmae@concert.ee.

Eesti Kontsert korraldas lõppenud hooajal 408 koolikontserti, millega püstitati uus rekord. Varem pole koolikontsertide arv 400 piiri ületanud. Möödunud hooaja populaarsemad koolikontsertide kavad ja esinejad olid ansamblid Brassical ja Äge Brass, Maarja Nuut, klassikatähed Johannes Põlda, Ingely Laiv ja Tanel-Eiko Novikov, ansambel Kolm Musketäri (Muusikakeskkooli noormehed G. Otsa kavaga), Tanja Mihhailova ning Mihkel Mattisen. Rikkalike kavadega koolikontserdid on toimunud kõikides Eesti maakondades.

Koolikontsertide hooaeg pälvis rohkesti positiivset tagasisidet. Kontserdid andsid hea kogemuse ka muusikutele, kel avanes võimalus panustada praeguse ja tulevase publiku kasvatamisse ning suurendada noorte huvi muusika vastu.

———
Lugupidamisega
Silver Kuusik
Eesti Kontsert
56915689
silver.kuusik@concert.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika