Eesti Kontsert ootab uusi koolikontsertide kavu

Eesti Kontsert ootab hooajaks 2022/23 uusi koolikontsertide kavu.

Kava kestusega 45 minutit peaks olema sisu poolest hariv, vaheldusrikas, humoorikas, kaasahaarav ja mänguline. Esinejatelt eeldame väga head lastega suhtlemise oskust. Kavad on oodatud kõikides muusikažanrides: pop-, folk-, džäss- ja klassikaline muusika ning tantsukavad eri vanuseastmetele, sealhulgas alg- ja põhikool ning gümnaasium.

Ootame kavu võimalusel koos lühikese videotutvustusega hiljemalt 15. maiks k.a aadressil ylle.lehtmae@concert.ee.

Eesti Kontsert korraldas 2021. aastal 217 koolikontserti 37 620 kuulajale. Pakkusime koolidele 56 loengkontserdikava. Valikus oli klassika, rahvamuusika, rahvaste muusika, džäss ja popp. Möödunud hooaja populaarsemad esinejad olid Jaagup Tuisk ja Kristjan Sootalu kavaga „Kõik on võimalik“, Uku Suviste kavaga „Saame sõbraks Ukuga“ ja ansambel Kolm Musketäri kavaga „Tuntud ja tundmatu Raimond Valgre“; ühtviisi menukad olid ka Tanja Mihhailova ja Mihkel Mattisen, Gerli Padar ja Toomas Laur, Hanna-Liina Võsa ja Olav Ehala ning Johan Randvere. Väga hästi võeti koolides vastu Eesti Rahvusmeeskoor.

Kontserdid on pälvinud koolidelt rohkesti positiivset tagasisidet. Vaimukad kontserdid on toonud koolipäeva palju rõõmu ja harinud õpilasi, muusikud on saanud kiita heatasemelise esituse ning sooja ja sõbraliku suhtluse eest. Praeguse ja tulevase publiku kasvatamisel ning noortes muusikahuvi tekitamisel on koolikontsertidel kanda vastusrikas roll.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika