Eesti Kontsert korraldab Ukraina heaks tasuta toetuskontserdi

Eesti Kontsert pühendab oma sarja „Võim ja vaim“ avakontserdi Ukrainale ning Vene agressiooni all kannatavale kultuuriintelligentsile. 13. märtsil kell 17 Estonia kontserdisaalis algav muusikaõhtu „Šostakovitš ja Stalin“ on kõigile tasuta, kontserdil kogutakse annetusi Ukraina heaks.

Sel pühapäeval, 13. märtsil kell 17 uurivad Estonia kontserdisaalis võimu ja vaimu suhteid Šostakovitši muusika abil Juuli Lill, Theodor Sink ja Kadri-Ann Sumera, kõneleb ajaloolane Jaak Juske.

„„Šostakovitš ja Stalin“ kontserdi teemana oli meie mõtetes juba ammu. Paraku ajalugu oma inetuses kordub. Kurjus ja ülekohus on hetkel aktuaalsem, kui keegi oleks osanud arvata,“ rääkis Eesti Kontserdi peaprodutsent Maarit Kangron.

Sissepääsuks palume võtta tasuta pääsmed kas Piletilevist või Estonia kontserdisaali kassast, mis avatakse tund enne kontserti. Kontserdipaigas saab teha sularahaannetusi Ukraina sõjapõgenike toetuseks.

Pakume lugemiseks ka usutlust ajaloolase David Vsevioviga, mis ilmus Eesti Kontserdi ajakirja Aplaus kevadnumbris – fookuses just võimu ja vaimu keerulised suhted läbi aegade: https://eestikontsert.ee/voimu-eesmark-on-hoida-vaimu-ebakindluses-ja-hirmu-all/

Heategevuskontserdile panevad õla alla Piletilevi, ClearChannel, Rock Island ja SELVER.

Fotol helilooja Dmitri Šostakovitš. Montaaž.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika