Keelpillifookus. Uus ajastu

  • Pühapäev, 13.11
  • 14:00
  • Tallinn, MUBA suur saal
  • Klassika
  • SA Eesti Kontsert

Tutvustus

Esitajad:

MUBA keelpilliõpilased

MUBA keelpilliõpilased uue hooga, uues koolis, uues saalis. Kontserdiprogramm sünnib koostöös Tallinna Muusika- ja Balletikooli noorte solistidega.

Head muusikasõbrad!

On erakordselt hea meel kutsuda teid Tallinna Muusika- ja Balletikooli nimel meie kaunisse ning inspireeriva akustikaga suurde saali.  

Esimesed kaks kuud uues ühises hariduskodus on MUBA perekonnal möödunud väga kiirelt ning töökalt. Meie andekad keelpilliõpilased on selle aja jooksul omandanud oma toetavate juhendajate käe all nii mõnegi uue teose, mida nad nüüd teiega jagada soovivad. Lisaks keelpillide soolonumbritele on päris esimest korda laval MUBA kammerorkester, kelle ridades mängivad nii põhikooli- gümnaasiumi- kui ka kutseõpilased.

Ootame MUBAs põnevusega Eesti Kontserdi festivalil „Keelpillifookus“ esinevat norra tippviiuldajat Ragnhild Hemsingit, kes teeb külaskäigul Eestisse MUBAs norra rahvamuusika töötoa ja annab meie õpilastele meistriklassi.

Oleme selle eest väga tänulikud Eesti Kontserdile, kes haaras meid oma plaanidesse, enne kui kooli uksed isegi avaneda jõudsid.

 Tere tulemast MUBAsse!

Andres Kaljuste
MUBA klassikalise muusika loovjuht

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika