Urmas Sisaski sünnipäevakontserdi kava muutub

Kooriliikme haigestumise tõttu muutub laupäeval, 28. novembril Pärnu kontserdimajas toimuva Urmas Sisaski sünnipäevakontserdi kava. Kontserdil ei osale Estonia Seltsi Segakoor ja Pärnu Kammerkoor.

Nii jääb ette kandmata Sisaski uudisteos „Floret silva nobilis“, selle asemel tuleb esitusele tema vokaaltsükkel „Ganymedes“, esitajateks Anu-Mari Uuspõld (sopran) ja Tiiu Sisask (klaver). 9 armastuslaulust koosnev tsükkel põhineb Marie Underi tekstidel ning on valminud 1995. aastal. Nii nagu paljud teisedki Sisaski teosed, on ka see kosmilisele armastusele pühendatud tsükkel ainest saanud tähistaevast – Ganymedes on Jupiteri suurim ja heledaim kaaslane ning teda võib pidada armastuse sümboliks nagu kõiki taevakehasid, mis või kes aastamiljardeid teineteisega seotud on.

Veel kõlavad sünnipäevakontserdil Sisaski kahe teose maailma esiettekanded, tšellokontsert „Must auk M-87“ op. 161 (2019) ja „Naage sümfoonia“ op. 164 (2020), lisaks „Plejaadid“ op. 11.

Soovi korral ostetakse piletid tagasi 14 päeva jooksul peale kontserdi kavandatud toimumisaega, tagasiost kestab kuni 12. detsembrini. Pileti saab tagastada meili teel, saates selleks e-pileti või foto piletist ja arveldusarve numbri aadressil tagasiost@concert.ee, või kontserdimajade kassades.

Eesti Kontsert, Pärnu Linnaorkester ja agentuur Concerto Grosso vabandavad võimalike ebamugavuste pärast!


Andri Maimets
Eesti Kontserdi kommunikatsioonijuht
5620 1117
andri.maimets@concert.ee
www.eestikontsert.ee
www.facebook.com/eestikontsert

Fotol: Urmas Sisask, foto Kristjan Rosin

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Nõustun Ei, aitäh Privaatsuspoliitika