Eesti Kontsert otsib Saaremaa ooperipäevadele sadat meest ja valget mära

Eesti Kontsert otsib tänavustel Saaremaa ooperipäevadel etenduva ooperi „Aida“ jaoks sadat meest, kes saavad kaasa lüüa lavastuse suurejoonelises lõpustseenis. Etenduse jaoks otsitakse Saaremaalt ka ühte valget mära.

Tugeva kehaehituse ja sirge rühiga mehed peaksid olema vanuses 18–50 eluaastat.

Kaasa tuleb lüüa reedel, 28. juulil Kuressaare lossihoovis mängitava ooperi „Aida“ päevases proovis ja õhtul kell 20 algavas etenduses, kostüümid annab osalejatele ooperiteater. Töö ei ole tasustatud, Saaremaa ooperipäevad tagavad osalejate toitlustuse.

Palume kõigil huvilistel saata oma foto ja kontaktandmed (telefon) e-posti aadressile lelet.hollo@concert.ee.

Lavastusse otsitakse ka sõbralikku ja rahulikku valget mära, kes peab samuti kaasa tegema nii 28. juulil toimuva õhtuse etenduse kui ka päevase proovi. Hobuseomanikel palutakse endast märku anda samal e-posti aadressil lelet.hollo@concert.ee.

Saaremaa ooperipäevad toimuvad 25.–30. juulini. Tänavune külalisteater on Maria Bieșu nimeline Moldova rahvusooper ja -ballett, esitusele tulevad ooperid „Turandot“, „Boheem“ ja „Aida“, ballett „Luikede järv“ ning ooperi- ja balletigala. Programmis on ka laste balletigala, mille kunstiline juht on Kaie Kõrb. Kesköösalongis Opera Royal esinevad Funkifize ning Rolf Roosalu koos live-bändiga.

Programmiga saab tutvuda ja pääsmeid osta aadressil www.saaremaaopera.com.

Foto: Verdi „Aida“ suurejoonelises lõpustseenis peaks Saaremaa ooperipäevadel lavale sammuma ka valge hobune. Foto: Maria Bieșu nimeline Moldova rahvusooper ja -ballett.

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Nõustun Ei, aitäh Privaatsuspoliitika