TALLINN –> ANN ARBOR

  • Reede, 19.01
  • 19:00
  • Tallinn, Estonia kontserdisaal
  • Klassika

Tutvustus

Esitajad:

TRIIN RUUBEL viiul, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Dirigent ARVO VOLMER

Sarja SUURLINNA TULED II kontsert

Arvo Pärt
“Cantus Benjamin Britteni mälestuseks”

Felix Mendelssohn-Bartholdy
Viiulikontsert e-moll, op. 64

Eduard Tubin
Sümfoonia nr 5 h-moll

TRIIN RUUBEL viiul
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent ARVO VOLMER

 

 

 

 

 

 

 

 

Triin Ruubel.

ERSO valmistub kolmandaks Ameerika-turneeks koos praeguse ja endise peadirigendi Neeme Järvi ja Arvo Volmeriga. Vaid paar päeva enne väljalendu antakse kodupublikule Ameerikas ettekandele tulevate teostega kontsert “Tallinn > Ann Arbor”, viidates sellega Floridast Californiasse viiva turnee ühele sihtkohale Michigani osariigis.

Mendelssohni viiulikontserdis soleerib ERSO kontsertmeister Triin Ruubel, kes on silma paistnud nii orkestri särtsaka eestvedaja kui virtuoosse ja sisuka solistina. ERSO ees debüteeris ta solistina hooaja 2015/16 avakontserdil, esitades Neeme Järvi juhatusel Sibeliuse viiulikontserdi. Ta on mänginud ka koos teiste Eesti ja mitmete välisorkestritega, tegutseb aktiivselt erinevates kammeransamblites ning on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia õppejõud.

Arvo Volmer.

Kontserti juhatab Arvo Volmer, kes on pikka aega olnud Rahvusooper Estonia, Adelaide’i Sümfooniaorkestri ja Oulu Sinfonia peadirigent ja kunstiline juht. ERSOga seob teda 30 aasta pikkune koostöö, sh aastad 19932001 peadirigendina. Alates hooajast 2014/15 on ta Põhja-Itaalias Bolzano ja Trento Haydni Orkestri peadirigent.

Piletid: 22 € / 16 €
OSTA PILET: PILETILEVIPILETIMAAILM

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika