REGULAR CRISIS

  • Reede, 1.12
  • 19:00
  • Tallinn, Estonia kontserdisaal

Tutvustus

Esitajad:

Dirigent Kristjan Järvi, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester

Sarja TULEVIKUMUUSIKA II kontsert

Globaalse majanduse kantaat “Regulaarne kriis” (Regular Crisis)

Dirigent Krisjtan Järvi

Marina Landia film Louis Andriesseni, Bryce Dessneri, Jonny Greenwoodi, Gediminas Gelgotase, Kristjan Järvi jt muusikaga.

 

 

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent KRISTJAN JÄRVI

 

Majandus ja muusika – täiesti ainulaadne õhtu ERSO hooajas!

Video- ja performance’i-kunstnik Marina Landia multimeediakantaadi ettekandel on ühendatud videoprojektsioonid ja suur sümfooniaorkester. Videomaterjal on kokku pandud intervjuudest maailma tööstuse ja rahanduse valdkonna võtmefiguuridega. Sõna saavad Majanduskoostöö ja Arengu Organisatsiooni peasekretär José Ángel Gurría, Saksa autotootja Daimleri nõukogu esimees Manfred Bischoff ja meediaärimees Steve Forbes. Filmi live-soundtrack’ina kõlab Hollandi helilooja Louis Andriesseni, Pariisis tegutseva Ameerika helilooja, indie-rock ansambli Tha National kitarrist Bryce Dessneri, Inglise helilooja ning alternatiiv-rock’i ansambli Radiohead kitarrist ja klahvpillimängija Jonny Greenwoodi, Kristjan Järvi ja teiste muusika.

Regular Crisis peegeldab maailma majanduse mõjukaimate tegelaste n-ö vaimset seisundit, uurides nende väärtushinnanguid, filosoofiaid ja mõtteviise. Elava muusikaga oskuslikult esile toodud pingeseisundid loovad hämmastavaid efekte, pakkudes üsna ebatavalise vaatenurga maailma majanduse hetkeseisule ja perspektiivile, millise suuna see võib võtta edaspidi.

VAATA TREILERIT

Teose esiettekanne toimus 2016. aasta oktoobris Leipzigi Raadio (MDR) sümfooniaorkestri ja dirigent Kristjan Järvi osalusel.

Kontsert algab majandusteemalise paneeldiskussiooniga, kus mõtteid vahetavad silmapaistvad rahvusvahelise majanduse visionäärid Eestist ja välismaalt.

Piletid: 22 € / 16 €
OSTA PILET: PILETILEVIPILETIMAAILM

Kontserdi korraldajad ERSO ja Pimedate Ööde Filmifestival

 

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika