Pühademuusika (JÕHVI KONTSERT JÄÄB ÄRA)

  • Laupäev, 26.12
  • 19:00
  • Tallinn, Estonia kontserdisaal
  • SA Eesti Kontsert

Tutvustus

Esitajad:

Annely Peebo (metsosopran)
Vokaalansambel VieVox (Austria)
Pantelis Polychronidis (klaver)

Seoses valitsuse otsusega keelata Ida-Virumaal siseruumides vaba aja tegevused jääb Jõhvi kontserdimajas ära  28. detsembril toimuma pidanud Annely Peebo ja vokaalsansambli VieVox kontsert „Pühademuusika“.
Pileti tagastuseks palume saata oma e-pilet või paberpileti koopia/foto ning tagasimakse saaja andmed (ees- ja perekonnanimi, arveldusarve number) e-posti aadressile jkm.pilet@concert.ee.

Pühademuusika toob sel korral tervitusi Viinist. Eesti publikule tuttav ooperilaulja Annely Peebo ja vokaalgrupp VieVox (Austria) esitavad kauni pühademeeleolulise kava. Kõlab Viini klassikute muusika ja Viini valsid, sekka mõned maailma tuntumad jõuluhitid, ning muidugi ka eesti muusika.

Vokaalgrupi VieVox liikmed on kõik kuulsa Viini poistekoori kasvandikud. Ansambel on nimeks kohandanud ladinakeelse väljendi Vox Viennensis (Viini hääl). Nii on VieVoxi repertuaaris alati olulisel kohal Viini heliloojate looming või teosed, mis seonduvad nende kodulinnaga. Annely Peebo ja VieVox on koos üles astunud ka varem. Eesti publiku ees aga on VieVox esimest korda pühademuusika jõulutuuril 25.–28. detsembrini kontserdimajades üle Eesti, tuues kaasa Viini-hõngulise pühademeeleolu.

http://www.vievox.at/

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.