Muusikaline maagia – Uni saabub koidikul KONTSERT JÄÄB ÄRA

  • Kolmapäev, 13.03
  • 19:00
  • Pärnu, Pärnu kontserdimaja
  • Glandem OÜ

Tutvustus

KONTSERT JÄÄB ÄRA

“Uni saabub koidikul”, muusikaline maagia Eesti suurimates kontsertsaalides.

Kogege unustamatut õhtut koos Elina NechayevaHeldur Harry Põlda ja Tiit Kikasega, kelle harmooniline kooskõla loob silmapaistva muusikalise elamuse.

Kontserdid on mõeldud muusikasõpradest gurmaanidele, kes oskavad hinnata tänapäevast muusika stiilide lõimumist ja kirevat sümbioosi. See on muinasjutuline seiklus erinevate muusikapalade vahel, kus lisaks päris pillidele on Tiit Kikas loonud elektroonilised filmimuusikalikud põhjad ning laval aitab seda kõike elama panna keelpillikvartett.

Kontserdi kava hõlmab endas nii maailmakuulsaid klassikateoseid, Elina enda loomingut, kui ka aariaid Tiit Kikase ooperist “Ööbik ja Roos”, mille imelised Jaagup Kreemi poolt kirjutatud sõnad puudutavad südameid ning panevad nii mõnedki hinge kinni hoidma…

Tehnikaülikooli akadeemiline meeskoor, Heldur Harry Põlda juhtimisel, toob Elina õrnuse ja ilu kontrastiks kavasse vägevat meesenergiat! Lisaks meeldejäävale muusikale pakume ka visuaalset naudingut läbi kaasahaaravate valguslahenduste ja laseretenduse, mida täiendab Tiit Kikase unikaalne laserharf.

Kontserdid toimuvad märtsikuus Alexela kontserdimajas, Pärnu kontserdimajas, ERM’is ja Jõhvi kontserdimajas.

Piletiinfo:

Pilet: 85/65/55/45€
Pensionär / õpilane /: piletite hinnad -20% soodsamad!*
*Piletisoodustuse saad aktiveerida ostukorvis!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika