Maksim Galkin

  • Pühapäev, 18.02
  • 19:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • BRAVO EVENTOS S.L.

Tutvustus

Tema ande võlu ei jäta kedagi ükskõikseks. Juba aastakümneid on see paljudes riikides üle maailma kogunud täissaale. Huumorist. Telesaatejuht. Showmees. Laulja. Tema regaalide ja staatuste loendit võib loetleda lõputult. Kuid ennekõike on Maxim Galkin tõeline kunstnik suure algustähega. Särav, karismaatiline ja alati asjakohane. Ainulaadne kombinatsioon tarkusest ja noorusest, huumorimeel ja mitmetahuline andekus muudavad tema soolokontserdid kattuvate žanrite mosaiigiks: paroodiad, laulud, huumor, kontserdinumbrid kuulsatest telesaadetest. Tema huumor on aktuaalne, paindlik ja tõeliselt naljakas. Maxim tunnetab oma publikut ja räägib nendega lihtsalt siiralt, justkui räägiks ta oma elust ootamatult saabunud vanadele sõpradele.
Miniatuure, repriise, teatraalseid sketše, täiesti uusi numbreid, aga ka lavastusi, mis on publikule ammu tuttavad ja armastatud. Maximi esituses ei kaota need oma kunstilist väärtust ja nagu lemmiklugu, kõlavad need kordusena, tekitades nostalgilist naeratust. Maxim Galkini kontsert on muljete ilutulestik, plahvatusohtlike emotsioonide vulkaan ja suurepärase meeleolu tagatis mitte ainult ürituse päeval, vaid ka mitmeks nädalaks ette. Tema numbrid ei vanane kunagi, tema saalid ei saa kunagi tühjaks, tema naljad ei vanane. Sest tõeline talent ei lähe kunagi moest.
Maxim Galkin on vene koomik, telesaatejuht ja showmees.
Üks väheseid kuulsaid vene kunstnikke, kes mõistis avalikult hukka Venemaa agressiooni Ukraina vastu ja lisati seejärel Venemaa võimude poolt «välisagentide» nimekirja. Maxim Galkin lahkus Venemaalt 2022. aasta märtsis pärast Venemaa tungimist Ukrainasse. Praegu elab koos perega Iisraelis.
Kestus 2 h (ilma vaheajata).
Korraldaja:

BRAVO EVENTOS S.L.

Urb. El Rosario 2 Marbella 29604 Hispaania

vb@bravo.vip

reg.nr: 65720025
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika