Maksim Galkin

  • Kolmapäev, 10.08
  • 19:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • MGV Production OÜ

Tutvustus

HEAD SÕBRAD!
Meil on hea meel teatada, et õnnestus kokku leppida Maxim Galkini kontsertide uued kuupäevad Eestis:​
Tallinn: Alexela Kontserdimaja 9. august 2022
Jõhvi : Jõhvi Kontserdimaja 10. august 2022
Kõik varem ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval ja Piletilevi jätkab piletite müüki.
​Lisaküsimuste korral võtke ühendust ürituse korraldajaga: avenue66@mail.ru
Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis saate piletid tagastada, kirjutades avalduse vabas vormis aadressil tagasiost@piletilevi.ee. PDF-pileti omanikel palume kirja sisus märkida ka enda tellimuse number. Müügipunktist soetatud pileti omanikel palume kirja sisus märkida oma pileti ID numbri ja oma pangarekvisiidid.
Tagastamisavaldusi võetakse vastu ja registreeritakse 16.06.2022 kuni 22.06.2022 (kaasa arvatud).
Ostetud piletite eest raha tagastamine algab 27.06.2022 ja seda tehakse järk-järgult, vastavalt raha laekumisele korraldajalt.
​Vabandame ebamugavuste pärast.

//////

Juba 10. augustil 2022 esineb Jõhvi kontserdimajas suure soolokontserdiga humorist, saatejuht, showman, laulja. Temale kuuluvaid tiitleid ja staatuseid võib üles lugeda lõpmatuseni, kuid eelkõige on ta artist suure esitähega. Särav, karismaatiline ja alati ajakohane Maksim Galkin.

Tema andekuse maagia ei jäta kedagi ükskõikseks. Juba aastakümneid kogub ta kokku täissaale nii kodu- kui ka välismaal.

Ainulaadne kooslus arukusest ja noorusest. Huumoritunnetus ja mitmekülgne andekus muudavad ta soolokontserdid erinevate žanrite mosaiigiks, mis seovad omavahel paroodia, laulud, huumori ja kontsertetteasted erinevatest teleshow’dest.

Tema huumor on päevakohane ja tõeliselt naljakas. Maksim tunneb oma publikut ja suhtleb temaga väga siiralt, justkui räägiks ta oma elust ootamatult külla tulnud sõpradele.

Miniatuurid, teatraalsed sketšid, täiesti uued etteasted, aga samuti juba ammu tuntud publiku lemmiklood – Maksimi esitluses ei kaota need oma kunstilist väärtust ja kutsuvad esile nostalgilise naeratuse. Maksim Galkini kontsert on emotsioonide ilutulestik, purskuvate emotsioonide vulkaan ja garantii, et suurepärane meeleolu ei kesta ainult etenduse päeval, vaid ka mitu nädalat peale seda.

Tema etteasted on iginoored, kontserdid on välja müüdud, naljad alati värsked. Ja seda kõike sellepärast, et tõeline anne on alati moes.

Kontserdi külastajatel on võimalik teha rahaline annetus, mis jõuab MTÜ Ukraina Kultuurikeskuse toel abivajajateni sõjast laastatud Ukrainas.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika