Kontserdisari „Helisevad šedöövrid“. Trio Laiv-Girardin-Raide

  • Pühapäev, 17.02
  • 18:00
  • Tallinn, Kadrioru loss
  • SA Eesti Kontsert

Tutvustus

Esitajad:

Ingely Laiv (oboe)
Olivier Girardin (flööt, Prantsusmaa)
Rasmus Andreas Raide (klaver)

Kavas:
Madeleine Dring. Trio flöödile, oboele ja klaverile
Jules Demersseman. Duo Brillante Rossini ooperi „Wilhelm Telli“ teemadel
Tõnu Kõrvits. „Unistajad“
Mozart. Duod ooperitest

Kunstiteos- Karl Porttmann „Armastusstseen“ (dateerimata, Eesti Kunstimuuseum)
Kunstiajaloolase sissejuhatus- Aleksandra Murre

„Sageli on armastusega seotud laulvad teemad oboele kirjutatud,“ ütleb professor Thomas Indermühle juures Karlsruhes oboemängu saladustesse tunginud Klassikatäht 2018 finalist Ingely Laiv. Koos prantsuse flötist Olivier Girardini ja pianist Rasmus Andreas Raidega tuleb esitusele kirev bukett muusikaga läbi kolme aastasaja.

Ingely Laiv on osalenud mitmete orkestrite töös nii Eestis kui ka mujal (Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Rahvusooper Estonia, Tallinna Kammerorkester, JSB Ensemble Stuttgart, Absolute Ensemble, Baltic Sea Philharmonic jpt). Ingely on soleerinud Tallinna Kammerorkestri, Virumaa Kammerorkestri ja Pärnu Linnaorkestri ees. Samuti on ta aktiivselt tegev kammermuusikuna.

Olivier Girardin on mänginud Vahemere Noorteorkestris, osalenud Sir Simon Rattle’i ooperiproduktsioonis „The Monster of the Maze“ Stuttgardi ooperiteatris ja Rheinland-Pfalz Philharmonie’s. Ta on konkursi Music for Ever (Prantsusmaa, 2014) ja Sparda-Classic laureaat.

Rasmus Andreas Raide on Karlsruhe Muusikakõrgkoolis professor Kalle Randalu klaveriklassi õpilane, kes on esinenud kontsertidel ja festivalidel mitmel pool Eestis ning musitseerinud koos Läti Riikliku Sümfooniaorkestri, Tallinna Kammerorkestri, Narva sümfooniaorkestri ja TMKK sümfooniaorkestriga.

Koostöös Kadrioru Kunstimuuseumiga

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika