Jälgi mind

  • Neljapäev, 23.07
  • 20:00
  • Jõhvi, Kino Amadeus
  • Film

Tutvustus

Õuduspõnevik „Jälgi mind“ – ela iga hetke nii, nagu oleks see viimane…

Tunnista, kui palju kordi sa oled unistanud suunamudija musterelust, meeletutest seiklustest, laitmatutest fotodest sotsiaalmeedias ja miljonitest fännidest, kes jälgivad su elu sekund sekundilt. Kui oled, siis on see film just sulle. 24. juulil tuleb kinoekraanidele „Põgenemistoa“ režissööri Will Wernicki uus õuduspõnevik „Jälgi mind“.

Sotsiaalmeediastaar Cole (Keegan Allen) on kütkestav noormees, kes januneb seiklusi. Iga tema postitust vaadatakse miljoneid kordi. Pöörane Cole esitab saatusele uskumatuid väljakutseid, keerab maailma pea peale ja paneb oma fännide närvid proovile.

Uus seiklus viib Cole’i koos sõpradega üle ookeani hiiglaslikku Moskvasse, et salvestada seal oma elu suurim eksperiment. Õuduste toas pole midagi erilist, sest Cole on neid näinud sadu, kuid seekordne osutub hoopis teistsuguseks. Seltskond, kelle kohalik oligarh külalislahkelt vastu võttis, satub jubedasse pimedasse labürinti, kus noori ootab lõks. Põgenemiseks pole mingit võimalust. Sa mädaned elusalt vangikongis, hullud meeletust valust, näed sõprade surma. Su kallim on klaasseina taga ning sul tuleb tema ahastust ja nuttu abitult pealt vaadata. Kell tiksub su elu viimaseid minuteid ja pääsemislootust pole mõtet hellitada.

Kas raiskasid oma elu tõesti selle nimel? Kas maksis sõita maailma teise otsa, et hämmastada miljoneid fänne, kes jälgivad su kannatusi ööd kui päevad? Aga kui osaled mängus, mille reegleid sa ei tunne ja kus sinust ei sõltu miski? Kui oled see, kellega teeb katset psühhopaatide salaselts, aga sinu hukkamist jälgivad online’is miljonid samasugused hullumeelsed?

Film on inglise keeles eesti- ja venekeelsete subtiitritega

Žanr: õudus, põnevik

Filmi pikkus: 1t 28min

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika