KONTSERT JÄÄB ÄRA. Glenn Miller Orchestra

  • Reede, 26.11
  • 19:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • Kultuuri Sild OÜ

Tutvustus

Lugupeetud külastaja,
 
Võttes arvesse 25.10.2021 jõustunud Eesti Vabariigi Valitsuse uued piirangud koroonaviiruse nakkuse leviku pidurdamiseks ning soovides näha oma kontsertidel rõõmsaid ja enesekindlaid inimesi, on Glenn Milleri Orkester dirigent Vila Salden lükanud oma Balti riikide turnee 2022. aastasse.
Kõik ostetud piletid kehtivad uutel kuupäevadel.
19.11.22, laupäev – Tartu, 19.00
20.11.22, pühapäev – Tallinn, 19.00
21.11.22, esmaspäev – Pärnu, 19:00
22.11.22, teisipäev- Jõhvi, 19.00
 
Kui uus kuupäev Teile ei sobi, saate oma piletid tagastada enne 01.12.2021 kõikides Piletilevi müügipunktides, välja arvatud Circle-K tanklates ja Viru Keskuse kassas.
PDF piletite tagastamiseks palume omanikel võtta ühendust aadressil tagasiost@piletilevi.ee , märkides kirjas tellimuse numbri. Pärast 01.12.2021 piletite tagastamise taotlusi vastu ei võeta.
Palume Teid võimalusel pileteid mitte tagastada, toetades sellega korraldajaid, kellel on iga ümberkorraldusega lisandunud suur rahaline koormus.
Neile, kes pileteid ei tagasta, pakume meie teiste kontsertide piletite ostmisel erisoodustust -33%.
12. märts 2022 – Budapesti mustlaste sümfooniaorkester
8.-12.12.2022 – Viini Filharmoonia Straussi orkester
Selleks palume võtta ühendust ürituse korraldajaga:
Kultuuri Sild OÜ, gumirov@ukr.net
Täname usalduse ja abi eest!
Korraldaja loodab mõistvale suhtumisele ja ootab Teid üritustele!

 

Kuulus džässorkester
«The World Famous Glenn Miller Orchestra» Wil Saldeni juhatusel uue kavaga

Juba 10 aastat külastavad need muusikavirtuoosid Eestit, et täita meie südamed imelise klassikalise džässiga.
Glenn Milleri Orkestri repertuaaris on palad bigbändide ajastu – legendaarse möödunud sajandi 30-50-ndate aastate džässi väljapaistvatelt heliloojatelt.

Wil Salden, kuulus Hollandi muusik ja esitaja, armus džässi ammu ja igaveseks ja on suutnud enda ümber koguda suurepärased muusikud erinevatest riikidest, kes on džässi armunud ja sellest innustunud sama palju nagu ta isegi.
Wil ja tema muusikud annavad endast kõik, et muuta tegelikkuseks Milleri maagilise valemi: «Iga solist ja muusika arranžeerija peab püüdma luua täiesti uue ja laitmatu, juba esimestest nootidest äratuntava helistiili.»

Muide, legendi järgi sündis Glenn Milleri Orkestri unikaalseim ja kahtlemata tuntuim meloodia täiesti juhuslikult. Trompetist vigastas kontserdi ajal huult ja klarnetimängija oli sunnitud tema partii õhust üle võtma.

Nii nägi ilmavalgust Glenn Milleri mängustiil – stiil, mis kingib publikule unustamatu tunde pidulikkusest ja Muusika imelisest puudutusest!

Kontserdi kulminatsiooniks on mõistagi kõige tuntum teos – «Kuupaiste serenaad» filmist «Päikeselise oru serenaad», mis kütkestab kuulaja-vaataja Glenn Milleri unenäolisesse meeleollu.