Eesti Rahvusmeeskoori jõulukontsert „Talvevärvid“

  • Laupäev, 21.12
  • 16:00
  • Jõhvi, Jõhvi Mihkli kirik
  • Vokaalmuusika

Tutvustus

Esitajad:

dirigent Ingrid Roose

Kavas:
Hillborg,  Lauridsen, Tormis, Uusberg, Ernesaks, Puur, Türnpu, Kõrvits, Widlund, Kruusimäe, A. Kapp

Jõulud on lühike, kuid äärmiselt vajalik peatus lõputuna tunduva pimeduse ajal. Talve saabudes kaovad küll sügise kirkad värvid, kuid need asenduvad maastikel imeliste hallide varjunditega. Jõulukava toob kuulajani helimaailmad, millelt peegelduvad nii karge talv kui jõulusoojus – kõlavad ka armastatud jõululaulud.

Ingrid Roose omandas dirigeerimise bakalaureusekraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Hirvo Surva käe all. 2016. aasta sügissemestril täiendas ta end Stockholmi Kuninglikus Muusikakõrgkoolis ning 2017. aastal sai magistrikraadi orkestridirigeerimises Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias prof Jüri Alperteni klassis. 2013. aasta kevadel asutas Roose neidudekoori Kammerhääled. 2017. aasta jaanuarist on ta Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli sümfooniaorkestri dirigent, 2018. aasta sügisest segakoori HUIK! dirigent ning Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli dirigeerimise ja partituuri õppejõud.

2018. aasta novembris tegi Roose debüüdi Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri ees kontsertsarjas „100 kontserti Eestile“. Ta on juhatanud 2017. ja 2019. aasta laulupeol.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika