„Bushidō – sõdalase tee“ KONTSERDID EI TOIMU

  • Teisipäev, 11.05
  • 19:00
  • Tallinn, Estonia kontserdisaal
  • SA Eesti Kontsert

Tutvustus

Esitajad:

Heigo Rosin (löökpillid) 
Kaastegevad löökpillimängijad:
Brita Reinmann
Ivo Lain
Teodor Hirvoja
Tanel-Eiko Novikov
Tiit Joamets 

Avalikele üritustele kehtivate piirangute tõttu jäävad kontserdid ära. Piletid ostetakse tagasi. Vabandame ebamugavuste pärast.

Kontserdisari „i nagu interpreet“

Kavas:
Taïra, Xenakis, Fowler, Aguirre, Tüür, Eespere, Rosin

Kontserdi pealkiri „Bushidō – sõdalase tee“ sobib hästi kokku Rosina pikaajalise huviga võitluskunstide vastu. Üle kümne aasta karated on innustanud noort interpreeti ühendama võitluskunstide liikumist löökpillimänguga. Tulemuseks on isikupärane tehnika ja atraktiivne mänguviis, mis köidab kahtlemata publiku tähelepanu.

Bushidō sisaldab aukoodeksit ja ideaale, millest juhindusid samuraid: rõhutati siirust, säästlikkust, lojaalsust, meisterlikkust võitluskunstides ja au hoidmist surmani.

Saatesarjast „Klassikatähed“ Eesti publikule tuntuks saanud Heigo Rosinat võib nimetada Eesti esimeseks rahvusvahelise karjääriga löökpillisolistiks. Ta on andnud kontserte Euroopas ja Ameerikas, sealhulgas maailmakuulsas Carnegie Hallis, samuti on ta saanud esimese eestlasena Šveitsi nimeka Orpheum Foundationi stipendiumi. Tema arvukate tunnustuste nimistusse kuulub Rising Stars Grand Prix’ II preemia (2017), DeLinkprijs tänapäevamuusika konkursi I preemia (2013), Yamaha Scholarship Competition for Percussion’i I preemia (2013).
Heigo Rosin on Malletechi löökpillide ja Sabiani taldrikute ametlik artist.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika