Ansambel Nensi

  • Neljapäev, 9.11
  • 19:00
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja
  • Levimuusika

Tutvustus

NENSI, üks viimaste aastakümnete kuulsamaid ja populaarsemaid ansambleid, teatab uhkusega oma suurest juubelikontserdist. See unustamatu õhtu tõotab olla aasta sündmus kõigile bändi fännidele ja hea muusika austajatele.

NENSI on tuntud oma dünaamiliste ja samas lüüriliste esituste, jäljendamatu stiili ja plahvatusliku energia poolest. Nende meloodilised ja kaasahaaravad laulud, mis on põimitud solistide hingestatud häältega, on võitnud miljonite fännide südamed üle kogu maailma. Karismaatiliste vokalistide Anatoli Bondarenko ja Andrey Kostenko ning silmapaistvate muusikute juhtimisel lubab NENSI mitte ainult esitada oma põhihitte “Дым сигарет с ментолом”, “Девушка мечты”, “Отель”, “Туман-туман”, “Светик мой, Светлана”, “Чёрный кадиллак”, vaid üllatada publikut ka uute lugudega, millest saavad unustamatud tulevikuhitid.

NENSI kontsert tõotab tulla tõeline mentoolihõnguline ekstravagansa. Lavaline ülesehitus sisaldab uskumatuid valgusefekte, suuremahulisi videoinstallatsioone ja muid muljetavaldavaid elemente, mis loovad sobiva atmosfääri täielikult muusika- ja emotsioonimaailma sukeldumiseks. Ansambel NENSI on kindel, et iga vaataja tunneb end sellel muusikapeol hästi, nautides säravaid helisid ja energiat, mis täidavad kontserdisaali.

Kontserdi korraldajad kutsuvad kõiki NENSI fänne ja live-muusika fänne üles mitte jätma kasutamata võimalust osaleda sellel ainulaadsel muusikasündmusel. Piletid on nüüd müügil!

https://www.youtube.com/watch?v=YnJDnG1eueE

https://www.youtube.com/watch?v=6J5kwV_gpeA

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika