Lucia di Lammermoor

  • Neljapäev, 22.07
  • 20:00
  • Kuressaare, Kuressaare lossi ooperimaja
  • Ooper

Tutvustus

Esitajad:

Peterburi Kammerooper

Gaetano Donizetti. „Lucia di Lammermoor“
Ooper kahes vaatuses
Peterburi Kammerooperi etendus
Lavastuse esietendus: 16. juuli 2008
Kestus: 2,45 t

Vihavaen Ravenswoodi ning Ashtoni perekondade vahel, keelatud armastus, pettus ja  pealesunnitud mõistusabielu, viivad kaoseni, mis hävitab kolm noort elu. Perekondlik vimm aga kestab edasi …

Kõrgel kunstilisel tasemel ja arvukate auhindadega pärjatatud Peterburi Kammerooperi asutas teatri kunstiline juht Juri Aleksandrov 1987. aastal, mil publik ootas teatritelt uusi loomeideid. Kunstilaborina alustanud trupp kehtestas end Peterburis kohe „otsingulise teatri“ ja „elusa ooperina“. Teatri repertuaar on eriline: trupi suurust arvestades tuuakse lavale eri maade ning ajastute muusikakultuuri pärlid. Aastatega on algsest kammerteatrist kasvanud Peterburi Kammerooper – professionaalne riigiteater, mis on tuntud nii Venemaal kui ka mujal maailmas ning mille lavastusi on rohkelt pärjatud Venemaa mainekamate teatriauhindadega Kuldne Mask ja Kuldne Sofitt.

Peterburi Kammerooper mängib etendust „Lucia di Lammermoor“ Horvaatia rahvusteatri asemel, neljapäevaseks etenduseks ostetud piletid kehtivad samal nädalapäeval või ostetakse soovi korral tagasi kuni 11. juulini (k.a).

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika