Kohtumine Maria Seletskajaga

  • Reede, 11.06
  • 18:15
  • Jõhvi, Jõhvi kontserdimaja

Tutvustus

Esitajad:

Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array, Array

Dirigent Maria Seletskaja on sündinud Narva-Jõesuus, ta on endine baleriin. Maria on Tallinna Balletikooli ja Peterburi Vaganova-nimelise balletiakadeemia vilistlane. Ta on olnud Rahvusooper Estonia, Berliini Rahvusooperi, Zürichi Balleti ja Flaami Kuningliku Balleti tantsija. Külalissolistina on ta esinenud paljudes teatrites üle maailma.
2018. aastal lõpetas Maria balletikarjääri, et pühenduda dirigeerimisele. Ta alustas muusikaõpinguid varases eas ja jätkas kogu tantsijakarjääri jooksul. Viimastel balletiaastatel oli Maria Stuttgarti Balleti asedirigent; Stuttgardis ta ka debüteeris dirigendina aprillis 2017.
Alates novembrist 2019 on Maria Kanada Rahvusballeti resideeriv külalisdirigent (Conductor-in-Residence). Alates jaanuarist 2021 õpib ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias orkestridirigeerimist maestro Arvo Volmeri klassis.

Vaba sissepääs. Vajalik on eelregistreerimine telefonil 334 2000 või meili teel jkm.pilet@concert.ee. Kohtade arv on piiratud.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (veebilehe statistika).
Luba küpsised Ei, aitäh Privaatsuspoliitika