Produtsendi assistendi töökuulutus

2021. aastal 80 aasta juubelit tähistav sihtasutus Eesti Kontsert on järjekindlalt arenev uuendusmeelne kontserdikorraldaja. Meie missioon on rikastada ja arendada Eesti muusikaelu, pakkudes väärt muusikaelamusi kõikjal Eestis ja aidates meie muusikutel jõuda laiema publikuni. Haldame unikaalset saalivõrgustikku Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Peterburis ning meie koosseisus on kaks kollektiivi, Eesti Rahvusmeeskoor ja vanamuusikaansambel Hortus Musicus.

Töö Eesti suurima kontserdiorganisatsiooni muusikaosakonnas on mitmekülgne ja tempokas, aastas käib meie käe alt läbi üle 1000 kontserdi. Otsime muusikaosakonda klassikalist muusikat palavalt armastavat, täpset ning organiseeritud planeerijat, kes ei kohku tagasi proovilepanekute ees ning on paindlik, kiire reaktsiooniga ja eriolukordades kohanemisvõimeline. Oluline on olla avatud suhtleja nii meeskonnas kui ka koostööpartnerite ja eriti artistidega. Sa peaksid valdama inglise keelt (sõnas ja kirjas), kasuks tuleb vene keele või muu võõrkeele oskus. Muusikaline taust, varasem kogemus valdkonnas ja nooditundmine annab eelise.

PRODUTSENDI ASSISTENT

Saad kaasa rääkida kontserdihooaja kujundamises ning eriilmeliste kontsertide korralduses, töötades sealjuures mitme erineva produtsendiga ja turundusosakonnaga; abistada produtsenti nii festivalide kava koostamisel kui ka suhtlemisel artistidega.

See töö sobib Sulle, kui

*Sulle on oluline kohaliku muusikaelu käekäik,

* oled süsteemne ja organiseeritud planeerija,

* mõistad toimiva kontserdikorralduse põhijooni,

* Sa ei pelga ootamatuid olukordi ning oma igapäevarollist väljuvaid töösooritusi.

Pakume Sulle

🎵 mitmekülgset eneseteostust,

🎵 võimalust panustada Eesti muusika tähtsündmuste loomisse,

🎵 palju väga head muusikat,

🎵 toetavat meeskonda,

🎵 paindlikku töövormi.

Edukaks kandideerimiseks tulevad kasuks

* muusikavaldkonnas töötamise kogemus,

* väga hea eesti keele oskus, inglise keele ja ühe lisa võõrkeele oskus,

* muusikaline haridus.

Kui Sa tunned, et ei saa ilma klassikalise muusikata elada ning soovid Eesti kultuurielus kaasa rääkida, siis on see pakkumine Sinu jaoks.

Kandideerimiseks palun saada CV koos lühikese (3–4 lauset) motivatsioonikirjaga, miks just Sina sobid sellele ametikohale Eesti Kontserdis, ning samuti lühike nägemus (1/2 lk) teemal „Minu ettekujutus ideaalsest kontserdikorraldusest“ e-postile maarit.kangron@concert.ee märgusõnaga produtsendi assistent hiljemalt 15. aprilliks.