Valeri Meladze (uus kuupäev 27.03.2021)

  • Event Leader (event.leader.tallinn@gmail.com)

Tutvustus

Kõik varem ostetud piletid kehtivad.
Teave piletite tagastamise kohta saabub kahe nädala jooksul

Valeri Meladze Tallinnas ja Jõhvis uue kavaga «Vaba lend»(«Свободный полет») !

Eestit ootavad 2020. aasta kevadel ees säravad ja suurejoonelised kontserdid. Tallinnas ja Jõhvis esineb üks armastatumaid ja populaarsemaid vene lauljaid, Venemaa teeneline artist Valeri Meladze. Kuulajatele tutvustab oma uut kava «Vaba lend» tõeline mees – romantiline, temperamentne ja intelligentne.

07. aprillil – Jõhvi Kontserdimaja

Juba 2020. aasta kevadel tuleb uue kavaga «Vaba lend» Tallinnasse ja Jõhvi harukordselt karismaatiline «viimane romantik», suurepärase hääle, laia hääleulatuse ja haruldase tämbriga Valeri Meladze.

Meladze loomingut hinnatakse Eestis kõrgelt. Tema uskumatut populaarsust arvestades tasub piletite hankimisele aegsasti mõtlema hakata.

Teid ootab uskumatult sensuaalne, särav ja meeldejääv kontsert. Tallinnas ja Jõhvis kõlavad nii uued kui kõige tuntumad ja armastatumad laulud «Sera» («Сэра»), «Ma ei saa sinuta» («Я не могу без тебя»), «Tõmmet enam ei ole» («Притяжения больше нет»), «Hoolimata» («Вопреки»), «Taevas» («Небеса») ja paljud teised hitid. Kõigis neis teostes on osake meid, Valeri siirus ja muidugi armastus.

Kevadel 2020 saate nautida lüürilist, romantilist ja liigutavat esitust, mis puudutab sügavaid hingekeeli, kuid on samas alati aktuaalne ja värske.

Tulevad lilled ja ovatsioonid, naeratused ja nukrus, soojad tunded ja tormilised emotsioonid… täpselt nagu Meladze lauludeski. Ärge seda kaunist ja säravat kontserti maha magage. Grusiinid teavad, mis on emotsioonid, seal aga, kus on Valeri, pole tunneteks üldse mingeid piiranguid. Kontsertidel Tallinnas ja Jõhvis ootab teid üllatus, aga ka kuhjaga unustamatuid muljeid.

Piletid müügil ainult internetis: www.ostapilet.ee