NEON SHOW “Väike neonprints”

  • Reede, 5.04
  • 17:00
  • Tartu, Vanemuise kontserdimaja
  • DK ENTERTAINMENT OÜ

Tutvustus

Jutustavaid tekste loetakse sünkroonselt nii eesti kui vene keeles.

Muinasjutt “Väike prints” muutub neoonseks valgusshowks!
5. ja 6. aprillil etendub esmakordselt Eestis maailmakuulsa Antoine de Saint-Exupéry muinasjutu “Väike prints” uus neoonvalgusel põhinev kogupereshow. “Väike neoonprints” toob lavale 20. sajandi ühe tuntuma loo uuslavastuse, mille tegevus põhineb valgusshow’l ning erilistesse neoonkostüümidesse riietatud tegelastel.

5. aprillil Vanemuise kontserdimajas ning 6. aprillil Vene Kultuurikeskuses toimuvad etendused viivad vaatajad tehniliste eriefektidega loodud Saint-Exupéry muinasjutumaailma. Näitlejaid saadavad spetsiaalsed valguslahendused ja originaalmuusika.

Etenduse jooksul vahetavad näitlejad kostüüme neljal korral, mil lavastus muudab oma teemat ja tegevuskohta Sahara kõrbest kaugete võõraste planeetideni.

Tänapäeva tipptehnoloogiat kasutava lavastuse autoriks on Neon Show Project[a], kes on lavale toonud mitmeid just neoonvalgusel põhinevaid show’sid.

Oma ilmumisest saadik 1943. aastal on Antoine de Saint-Exupéry raamat “Väike prints” tekitanud väga suurt vastukaja. Kuna raamat esitab sügavamõttelisi ja idealistlikke tähelepanekuid elust ja inimloomusest, kutsudes kaasa mõtlema üksinduse, sõpruse, armastuse ja kaotuse üle, ei vaibu ka tänapäeval vaidlused teemal, kas see on mõledud lastele või täiskasvanutele. Raamatut on müüdud üle 80 miljoni eksemplari ning prantslased hääletasid selle 20. sajandi parimaks omakeelseks raamatuks.

Korraldaja DK ENTERTAINMENT OÜ

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.