Dmitry Metlitsky Orkester ja Viini Show-Ballett

  Tutvustus

  «Dmitry Metlitsky Orkester & Viini Show-Ballett»


  Pidulik kontsert!
  Esietendus! See on fantastiline, hämmastav, ilus!
  Vivaldist Metallicani koos unikaalse tantsuetendusega.

  3. detsember – TARTU / Vanemuise Kontserdimaja – 19:00
  12. detsember – PÄRNU / Pärnu Kontserdimaja – 19:00

  Muusika, mis võitis miljonite kuulajate südamed üle kogu maailma, mida esitavad Euroopa parimad muusikud show-balleti tähtede osalusel.

  Dmitry Metlitsky, helilooja multi-instrumentalist, teda nimetatakse kaasaegseks Mozartiks – ilusad meloodiad, hämmastavad arranžeeringud  ja esitus tungivad südamesse ja haaravad kuulajaid esimestest nootidest. Neid emotsioone on võimatu kirjeldada sõnadega – seda tuleb kuulda!

  Kontserdiprogrammis legendaarsed hitid, mis on saanud maailmamuusika meistriteosteks, kõlavad unikaalses arranžeeringus ja võimaldavad kuulajatel nautida helgeid ja unustamatuid emotsioone.

  Vivaldi muusika “Suvine äike” ja “Ave Maria” arranžeering, mida esitab orkester, peetakse üheks parimaks maailmas, ning Dmitry Metlitsky muusika “Armastuse tulekahi” on tunnistatud parimaks new-age kompositsiooniks nimetuses “Muusika piirideta”.

  Muusika võimas energia koos tehniliste võimalustega loovad täieliku sukeldumise tunde muusika ja tantsu maagia atmosfääri.

  Orkestri solistid on meistrid, kes oma talendi ja energiaga sunnivad kuulajaid rõõmustama ja nutma, armastama ja inspireerima.

  Teave: http://concert.dmitrymetlitsky.com/et/home-est

  https://www.youtube.com/watch?v=BVvezXF3_sc

   

  Korraldaja VŠĮ Tarptautinis kultūros fondas

   

  Esituste kava