Pärnu ooperipäevad 2020

Pärnu ooperipäevad 2020

Eriolukorra pikenemise tõttu jäävad Pärnu ooperipäevad 2020 ära.
Juba ostetud festivalipääsmed kehtivad samadel tingimustel järgmistel Pärnu ooperipäevadel kahe aasta pärast, 2022. aastal.
 
Piletite tagastussoovi saab esitada alates 04.05. Selleks palume saata meilile pilet.pkm@concert.ee  e-pilet või paberpileti koopia/foto ja tagasimakse saaja andmed: ees- ja perekonnanimi, arveldusarve number.
Tagasimakseid teeme kuni 01.10.
Kui Teie jaoks on vältimatu sularahas tagasimakse, siis see on võimalik Estonia kontserdisaali, Pärnu kontserdimaja ja Jõhvi kontserdimaja kassades alates 8.06.

Vanemuise kontserdimaja on remondis ning sealne kassa avatakse 17.08.

Kassad on juunikuus avatud järgmiselt:

Estonia kontserdisaali kassa tööpäevadel kell 11–17

Pärnu kontserdimaja kassa tööpäevadel kell 10–15

Jõhvi kontserdimaja kassa tööpäevadel kell 12–18

Kassades ostetakse tagasi kõikide eriolukorra tõttu ära jäänud kontsertide pileteid kuni 31.08.2020.

Vanemuise kontserdimajas kuni 18.09.2020.

Täname mõistva suhtumise eest!
Eesti Kontsert

9.–11. juuli 2020 Pärnu kontserdimaja

2020. aasta festivali külalisteatriks on Poola Kuninglik Ooper. 2017. aastal asutatud teater tegutseb pika ooperitraditsiooniga hoones, endises Poola kuningapere suveresidentsis Łazienki Królewskie’s. Siia asutas kuningas Stanisław August Poniatowski ooperiteatri, mis avati 1788. aastal. See on üks vähestest tänaseni säilinud autentsetest 18. sajandi õukonnateatritest Euroopas.

Kaasajal on teater pälvinud publiku tähelepanu Wolfgang Amadeus Mozarti ja Poola heliloojate ooperite esitamisega – seda on silmas peetud ka Pärnu ooperipäevade lavastuste valikul. Ette kantakse Wolfgang Amadeus Mozarti „Don Giovanni“ ja Stanisław Moniuszko „Õudne mõis“. Traditsiooniliselt lõpevad Pärnu ooperipäevad piduliku galakontserdi ja õhtusöögiga, mis on tänavu inspireeritud Poola köögist.

Sooduspiletid eelmüügist kuni 20. jaanuarini Piletimaailmas ja Piletilevis!

Leia sobiv sündmus

Kava tulekul. Vaata, mis mujal toimub