Festival 7 linna muusika

Festival 7 linna muusika

XXII suvefestivali „Seitsme linna muusika“ eriprogramm

2.–18. juuli 2020 Ida-Virumaa 

 Tule ja avasta seikluslik ning imeline Ida-Virumaa koos armastatud eesti muusikutega!

Festivali „Seitsme linna muusika“ eriprogramm 11 kontserdiga tuleb kõigest hoolimata ka sel suvel!

On erakordselt tore, et saame koos heade piirkondlike koostööpartneritega tuua teieni mitmekesise eeskava. Näitame teile avastamisväärt Ida-Virumaad, siinseid põnevaid kontserdipaiku, ja lubame hubast meeleolu koos armastatud eesti muusikutega.

Avasta moodne Tulivee salapiirituseveo muuseum mere kaldal, jaluta Narva linna promenaadil Eesti piiri lähedal, külasta Kohtla-Nõmme kaevandusmuuseumi ja naudi Toila pargi looduse imelist lummust koos öökinoga! Ning otse loomulikult ootab kõiki alati särav Jõhvi kontserdimaja! 

Oma loominguga rõõmustavad kuulajaid Raivo Tafenau, Erki Pärnoja, Birgit, Siim Aimla ja Eleryn Tiit, Puuluup, Helin-Mari Arder ja mitmed teised artistid.

 Tule ja veendu, et Ida-Virumaa on imeline!

 Tutvu Europe Direct filmide eriprogrammiga „Loovus“ kino Amadeus kodulehel

Festivali eriprogramm toimub koostöös Jõhvi, Toila ja Alutaguse vallavalitsuste, Kohtla-Järve linnavalitsuse, Aseri rahvamaja, TÜ Narva kolledži, Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis, Toila Valgevilla, Tulivee villa, Toila Pargi kohviku, Ida-Viru Kutsehariduskeskuse ja Europe Direct Infokeskusega Jõhvis, Polven Foods.

 Sinu Jõhvi kontserdimaja

Leia sobiv sündmus

Kava tulekul. Vaata, mis mujal toimub