Eriolukord

Seoses eriolukorra pikenemisega jäävad ära Eesti Kontserdi maikuu kontserdid. Kõik suvefestivalid, Saaremaa ooperipäevad, Haapsalu Tšaikovski festival, festivalid „Seitsme linna muusika“ ja „In Horto Regis“, lükkuvad järgmisesse aastasse. Piletid kehtivad järgmistel festivalidel samadel tingimustel.

Järgmised Pärnu ooperipäevad toimuvad 2022. aastal.

 

Piletite kehtivus ja tagastus

Maikuus ära jäänud kontsertide piletid, mis on ostetud kas Piletilevist või Piletimaailmast, saab soovi korral tagastada. Pileti tagastuseks palume saata meilile tagasiost@concert.ee e-pilet või paberpileti koopia/foto ja tagasimakse saaja andmed: ees- ja perekonnanimi, arveldusarve number.

Piletilevist ostetud pileti tagastuse korral kantakse ostja arveldusarvele pileti hind, teenustasu (50/90 senti) ei tagastata.

Mais ära jäänud kontsertide piletite elektroonilisi tagastussoove saab esitada kuni 15.06.

Kuni 1. juunini ostame veel tagasi ka märtsis ja aprillis ära jäänud kontsertide pileteid (ainult Piletimaailmast ostetud piletid).
Kui Teie saadetud info on korrektne, tagastame ära jäänud kontserdi pileti eest raha 14 päeva jooksul teie poolt näidatud pangaarvele.

Enamus suvefestivalide programme jäävad samaks ning juba ostetud festivalipääsmed kehtivad samadel tingimustel ka aasta pärast:

  • IV Haapsalu Tšaikovski festival toimub 1.–4. juulini 2021,
  • XIV Saaremaa ooperipäevad toimuvad 20.–25. juulini 2021,
  • XXIII festivali „Seitsme linna muusika“ ja XI vanamuusikafestivali „In Horto Regis“ 2021. aasta kuupäevad on selgumisel,
  • Pärnu ooperipäevad toimuvad 2022. aasta juuli alguses.

Kui uued festivalide kuupäevad osutuvad mittesobivaks, siis on võimalik ostetud pilet tagastada. Selleks palume saata meilile tagasiost@concert.ee e-pilet või paberpileti koopia/foto ja tagasimakse saaja andmed: ees- ja perekonnanimi, arveldusarve number.

Juunis toimuma pidanud Haapsalu Tšaikovski festivali piletite tagastusi menetleme alates 15.06 ja tagasimakseid teeme kuni 15.07.

 Saaremaa ooperipäevade piletite tagastussoove võtame vastu alates 01.07 ja tagasimakseid teeme kuni 01.09.

Festivali „Seitsme linna muusika“ ja XI vanamuusikafestivali „In Horto Regis“ piletite tagastussoove võtame vastu alates 01.07 ja tagasimakseid teeme kuni 01.09.

2022.aastal toimuvate Pärnu ooperipäevade piletite tagastussoove saab esitada alates 4.05. Selleks palume saata meilile pilet.pkm@concert.ee e-pilet või paberpileti koopia/foto ja tagasimakse saaja andmed: ees- ja perekonnanimi, arveldusarve number. Tagasimakseid teeme kuni 01.10.

Kui Teie jaoks on vältimatu sularahas tagasimakse, siis see on võimalik kontserdimajade avamise päevast kuu aja jooksul. Majade avamisest teavitame eraldi.