Tule meile saaliteenindajaks!

Ootame liituma uusi saaliteenindajaid!

Uus meeskond alustab tööd septembris. Ära kaua mõtle – kui seda kuulutust näed ja tunned, et “võiks ju …”, siis saada oma isikututvustus (kirjuta endast, oma hariduskäigust, hobidest jms) kuulutuse lõpus märgitud meilile.

Mida meil Sulle pakkuda on? Palju erinevat muusikat! Palju põnevaid persoone! Palju uusi toredaid sõpru! Lisaks pakume nooruslikku ja kokkuhoidvat saaliteenindajate kollektiivi. Töötasu on 4 eurot (bruto) tund. Meilt saad ka kena vormiriietuse – tüdrukud kleidid ja poisid vestid. 

Mis Sul teha tuleb? Saaliteenindajal on palju ülesandeid ja laias laastus jagunevad need kaheks: tööülesanded saalis ja tööülesanded garderoobis. Sobid meile suurepäraselt, kui oled vähemalt 18-aastane, suhtlemisaldis, hooliv ja abivalmis. Lisaks oled viisakas ja räägid suurepäraselt eesti keelt ning saad hästi hakkama ka inglise keelt kõneledes. Mis veel? Pingetaluvus? Jaa! Oskus lahendada arusaamatusi klientidega (me aitame!) ja valmisolek teha tööd õhtuti, nädalavahetustel ja pühadel. Töö on paindliku graafikuga ja sobib suurepäraselt tudengitele.

Saada oma isikututvustus juba täna märksõnaga “saaliteenindaja” e-postile margit.alesmaa@concert.ee.

Kuulutus läheb lukku 31. augustil.