Uudised

Tasuta kontserdipiletit soovite? Aga palun!

Peaaegu pooled järgmisel nädalal algava festivali "7 linna muusika" kontsertidest on tasuta.

 7.-12. juulini toimuva festivali ajal toimub 15 kontserti, neist seitse on tasuta.

Kvaliteedimärgiga Hortus Musicuse kontsert Kohtla-Järve põlevkivimuuseumi valges saalis − tasuta.
Suurepärase džässlaulja Sofia Rubina kontsert Narva-Jõesuu Nooruse spaahotelli õuel − tasuta.
Birgiti kontsert Illuka kirikus − tasuta.
1980. aastate hittlood Jaak Sooää- re, Raul Vaigla ja Tanel Rubeni instrumentaalses esituses − tasuta. Kammerkoor Collegium Musicale kavaga "Tormis üle maa" Pühajõe kirikus − tasuta.
Kuldhääl Maria Listra kontsert Mäetaguse mõisas − tasuta.

"See on väga suur asi, et niimoodi saab tasuta kontserte nautida ja pakkuda väga mitmekesist esinejate valikut," tõdes üks festivali eestvedajatest, Jõhvi kontserdimaja direktor Piia Tamm, tänades pikaajalise koostöö eest kohalikke omavalitsusi, Eesti kultuurikapitali ja Nooruse spaahotelli.
Ka tasuliste kontsertide piletihinnad pole kõrged: alates viiest eurost kuni kaheksa euroni. Erandiks on vaid kontserdimajas toimuv festivali avakontsert "Õhtu Tšaikovskiga", kus esineb Moskva riikliku konservatooriumi kammerorkester. Sellele kontserdile pääseb 15 euro eest, sooduspileti puhul 12.
Kaheksa eurot maksab ka Jõhvi Mihkli kirikus toimuv Juhan Viidingu laulude kontsert, kus oma onu laule ja luuletusi esitab Jaagup Kreem.
Sama hinnaga on eelmüügist ostetud pääse Jõhvi kontserdimajas toimuvale Aleksander Ivaškevitši ja Oleg Davidovitchi õhtusele romantikakontserdile, mille kavas on ehtvenelikust igatsusest, nostalgiast, melanhooliast ja armastusest kantud laulud. Pileti hinna sees on pealgi pokaal veini!

Festivaliprogrammi leiad siit