Uudised

Müügile saabusid lisapiletid Arvo Pärdi ja Robert Wilsoni suurteose “Aadama passioon” etendustele 13., 14. ja 16.mail.

Piletid hinnaga 79 EUR on müügil Piletimaailma ning Piletilevi müügikohtades.

 12.-16. mail 2015 Noblessneri Valukojas esietenduva Arvo Pärdi ja Robert Wilsoni muusikateatrilavastuse “Aadama passioon” piletimüük on olnud nii edukas, et Eesti Kontsert koos Milano tootjafirmaga Change Performing Arts (CPA) paiskavad müüki täiendavad piletid väljakuulutatud etendustele 13., 14. ja 16.mail.

Lavastuse muusikaks on Arvo Pärdi mõjusamaid teoseid: “Aadama itk”, “Tabula rasa” ja “Miserere”, mis põimuvad spetsiaalselt selleks lavastuseks loodud uue teosega “Sequentia”. “Aadama passiooni” esitavad dirigent Tõnu Kaljuste, Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna Kammerorkester, solistid, näitlejad ning teatri- ja tantsukoolide üliõpilased. “Aadama passioon” tähistab Arvo Pärdi 80. sünnipäeva ning muusika-aastat Eestis.

Esietendustele järgnevad produktsiooni rahvusvahelised ringreisid. Lavastusest ja selle sünnist luuakse dokumentaalfilm ja kontsertfilm Eesti Kontserdi, CPA, Eesti Rahvusringhäälingu ning Euroopa ühe tuntuma muusikafilmide tootja Accentus Musicu koostöös.

Muusikateatrilavastuse “Aadama passioon” valmimist toetavad Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS), BLRT Grupp, Kultuurkapital ja Kultuuriministeerium.