"Laula, mu muusikaingel!" Moskva riikliku akadeemilise kammermuusikateatri solistid. Igor Vjalõhh (tenor), Aleksandra Nanoškina (sopran)

teisipäev 14. 11. 2017 19.00
Pärnu kontserdimaja

Roadsworld esitab
"Laula, mu muusikaingel!" Moskva riikliku akadeemilise kammermuusikateatri solistid. Igor Vjalõhh (tenor), Aleksandra Nanoškina (sopran)

Igor Vjalõhh, tenor, on B.A.Pokrovski nimelise Moskva riikliku akadeemilise kammermuusikateatri juhtiv solist, paljude riikide, sh Prantsusmaa, Austria, Itaalia, Läti, Poola ja Jaapani parimatel lavadel esitatud projektide osaline.
Aleksandra Nanoškina, sopran, on B.A.Pokrovski nimelise Moskva riikliku akadeemilise kammermuusikateatri solist, Moskva Filharmoonia ja Tšehhovi nimelise Moskva Kunstiteatri külalissolist, telekonkursi „Laul ei tunne piire” laureaat.

Programm hõlmab kaasaegsesse võtmesse kohandatud klassikalist muusikat kogu selle mitmekesisuses. Esitamisele tulevad armastatud teosed Andrea Bocelli, Alessandro Safína, Sarah Brightmani, Katherine Jenkinsi jt repertuaarist.
Tänu kvaliteetsele muusikalisele helipildile ja professionaalsetele vokaalsetele esitustele võidab classical crossover’i nime all tuntud muusikastiil (teise nimega operatic pop ehk pop-ooper) igal aastal juurde üha rohkem austajaid. See stiil ühendab endas klassikalise, pop-, rokk- ja elektronmuusika parimaid külgi.

Ja mis kõige tähtsam! Igor ja Aleksandra on õnnelikud abikaasad, mistõttu on nende esitatavad armastuslaulud täidetud ehedate emotsioonidega.

Programm sisaldab dramatiseeringu elemente.

Pileti hind:

Osta pilet
Tagasi kontsertide nimekirja