Uudised

Esimesele Virumaa joonistuskonkursile "Minu Ballett" laekus 230 tööd

õige nooremad osaleja on 7.aastased ja kõige vanemad 18.aastased ehk kaastatud olid kõik vanusgrupid kooliõpilaste seas. Kokku moodustus hindamiseks 9 vanusgruppi, igast grupist valitakse kuni neli parimat tööd.

Žürii avas ümbrikud joonistustöödega täna hommikul ja asus töid hindama. Zürii töös osalesid: Keio Soomelt, Rakvere Kultuurikeskuse direktor; Anne Murula, Kauri Kooli kunstiõpetaja; Gita Nõgu, Rakvere erakooli kunstiõpetaja; Urmi Püve, Jõhvi balletifestivali lasteprogrammi juht; Piia Tamm, Jõhvi balletifestivali peakorraldaja; Jule Käen-Torm, Rakvere loovuskeskuse juht.

Zürii kommentaarid saabunud töödele:

Anne Murula ja Gita Nõgu: "Rõõmustas, et oli nii palju osavõtjaid ja kõrgel tasemel tööd. Meil on hea meel, et oli kasutatud erinevaid tehnikaid."

Piia Tamm ja Keio Soomelt: "Meil on suur rõõm, et ballett kõnetas nii paljusid, on süvenetud balleti ajalukku, on näha,e t on käidud teatrisaalis balletti vaatamas! Meile on saadetud isegi üks balletikoomiks! "

Jule Käen- Torm: "Märkimisväärne, et on nii palju joonistatud inimest, mis on väga keerukas ka täiskasvanule."

Parimad tööd ja eriauhinnad kuulutatakse välja 4.mail kell 18.00. Rakvere Art Cafes.

Parimad tööd esitletakse Jõhvi balletifestivali raames Rakvere Art Cafes ja Jõhvi balletifestivali lastegalal, 10.mail Jõhvi kontserdimajas. Parimatest töödest tehakse ka balletifestivali postkaardid.

Täpsem info:
Piia Tamm
Jõhvi kontserdimaja
Pargi 40, Jõhvi
Tel: 55610512