Uudised

Estonia kontserdisaali hakkab teenindama Arensburg OÜ catering

Esmaspäeval hakkab kehtima kolmeaastane toitlustusleping Arensburg OÜ ja SA Eesti Kontsert vahel.

 “Jah, ma kinnitan, et me võitsime Tallinnas asuva Eesti Kontserdi maja avaliku enampakkumise ja järgneva kolme aasta jooksul teenindame lisaks oma majadele ka sealseid üritusi,“ ütles Meie Maale Arensburg OÜ tegevjuht Terje Nepper.

Töötajad otsitakse Tallinnast. Plaanis on kasutada üliõpilasi ja suuremate ürituste puhul sõidavad kohapeale ka Arensburg OÜ ettevõttega seotud teenindustöötajad. “Vajadusel kaasame näiteks Veski või ka Classicu töötajaid. Aga saarlastena on meie õnn see, et suveperioodil sisuliselt kontserte ei toimu. Saaremaa ooperipäevade korraldusse oleme juba nagunii kaasatud. Teine positiivne asi on see, et saarlastest teenindajatele on võimalik pakkuda vaheldust teha vajadusel tööd ka Tallinnas.“

Aasta esimesel päeval toimuv Eesti Kontserdi ja Hen-nessy uusaastakontsert on ilmselt üks kontserdiaasta tippsündmusi, mida mõned päevad tagasi külastas Terje Nepper ka ise. “See suurejooneline sündmus on järgmisel aastal juba meie korraldada ja esmapilgul seal midagi ülejõukäivat ei olnud,“ sõnas ta esmaste “luureandmete“ kokkuvõtteks.

Eesti Kontserdi arendusjuht Kertu Orro ütles Meie Maale, et SA Eesti Kontsert kuulutas sügisel välja enampakkumise baariteenuse pakkumiseks Estonia teatris ning kõige motiveerivamaks koostööpakkumiseks osutus Arensburg OÜ oma.

“Pakkumine puudutas ainult Tallinna kontserdimaja, sest teistes Eesti Kontserdi majades on baariteenuse operaator juba olemas. Ja jätkub ka meie suvine koostöö Saaremaa ooperipäevade ajal. Meile tundub, et me suudame vastastikku kahte kõrget kvaliteeti ühendades väga heale tulemusele jõuda, nii et publik ja mõlemad koostööpartnerid on rahul, “ sõnas Kertu Orro.

Baariteenus puudutab kõiki üritusi, mis Eesti Kontserdi Estonia majagapoolega seotud saalis toimuvad, teenindades seal publikut erinevate sündmuste puhul.