Uudised

Eesti Kontsert esitleb uue hooaja kontserdisarju

Neljapäeval ja reedel, 23. ja 24. aprilliil teeb Eesti Kontsert teatavaks suure osa järgmise hooaja kontsertidest ja esitleb publikule uue hooaja kontserdisarju. Tulles vastu tõelistele muusikasõpradele, pakkumaks neile parimaid kohti saalis parima hinnaga, tuleme oma uue hooaja kavadega välja juba pool aastat varem!

Kokku 11 kontserdisarja hulgas on järgmisel hooajal mitmeid uustulnukaid:
“Romantiline klaver” – kaheksa klaveriõhtut Estonia kontserdisaalis, kus kesksel kohal Chopini, Liszti, Schumanni ja Brahmsi teosed parimate Eesti pianistide esituses. “Aladini imelamp” – ammu nõutud perekontsertide sari, kus saali oodatud emad-isad koos lastega, et ühiselt muinasjutte ja muusikat kuulata.
“Muusika ja aja lood” – otse Vabaduse väljaku kõrval, Okupatsioonimuuseumis, saab argikarussellist välja astuda seinte vahele, mis häälestavad mõttelennule ning süvenemisele. Kontserdisarja “Dream Big Jazz” süda on Estonian Dream Big Band. Kõlab parim džässmuusika eesti ja välismaiste artistide esituses, lisaks tehakse kummardus legendidele nagu Frank Sinatra, Miles Davis, Evald Vain.

Jätkuvad varasematest aegadest publiku poolehoiu võitnud mitmed kontserdisarjad. “Oratorio” sarja koonduvad suurimate esituskoosseisudega vokaal-sümfoonilised suurteosed. “Kuldne klassika” on järgmisel hooajal pühendatud juubilar Pjotr Iljitš Tšaikovskile. Läbi kahe hooaja kulgeb teisele juubilarile Jean Sibeliusele pühendatud kontserdisari. Ka järgmisel hooajal saab nautide kontsertide valikut sarjades “Helisevad šedöövrid Kadriorus” , “Eliitkontserdid” ja “Lõunamuusika”.
Nagu mullu, on ka seekord kohapeal võimalik kokku panna kõigi sarjade meelepärastest kontsertidest päris omal valikul täiesti isikupärane ja ainulaadne “Minu sari”. Täpsemad kavad sarjade kohta detailsetes voldikutes ja värskes Eesti Kontserdi ajakirjas Aplaus

Ainult 23. ja 24. aprillil on Estonia kontserdisaali piletikeskuses järgmise hooaja kontsertide sarjapiletid tavahinnast kuni 50% soodsamad. See on väga palju rohkem kui poolmuidu!