Uudised

3.-10. oktoobrini toimub Pärnus kohvikute nädal

Muusikalise eriprogrammiga osaleb ka Pärnu kontserdimaja kohvik Cello

Menüüs:
Salat- Tatra-tuunikala salat
Dessert- Koogivalik
Kohv/tee- Café Cellos pakutakse Coffee People ubadest valmistatud kohvi ja Gurmans teed

Pärnu Kohvikute Nädalal on Café Cellos muusikakooli õpilaste kontserdid.
Kontserdite algus kõigil päevadel kell 15:00.

Laupäev, 3. oktoober “Kui kaunilt see kõlab…”
Herman Press (klaver)
Albert Press (tšello)
Rihard Press (saksofon)
Kristiina Leevik (klaver)
Melody Nirk (klaver)
Jevgeni Lazarski (klaver)
Klaveril saadab õp. Maarja Talts
Esinejaid juhendavad õpetajad: Ülle Petrovitš, Tanel Koho, Heli Sommer, Maarja Talts, Renata Marksalu

Pühapäev, 4. oktoober “Muusikaline pärastlõuna rütmimuusikaosakonnaga”
Siim Siimer ja õp. Marek Talts (elektrikitarrid)

Esmaspäev, 5. oktoober “Puhuvad puhkpillid”
Ansambel „Oma pill“ : Elise Pähkel, Helin Maria Unt, Isabel Padul, Dmitri Lazarski (flöödid), Marta Kübar, Gregor Amon (klaveril)
Laura Pähkel (flööt)
Birgit Padul (flööt)
Sirle Allikivi (flööt)
Karmen Kõrnas (flööt)
Maria Kallastu (klaver)
Klaveril saadab õp. Jana Vetšerkovskaja
Esinejaid juhendavad õpetajad: Marju Mäe, Marika Kapp

Teisipäev, 6. oktoober “Mina mängin pilli”
Ansambel „Oma pill“ : Elise Pähkel, Helin Maria Unt, Isabel Padul, Dmitri Lazarski (flöödid), Marta Kübar, Gregor Amon (klaveril)
Meeri Pastarus ja Adelina Zadiran (tšellodel), õp. Irina Matveus klaveril
Richard Karro, Henry Urmet Engman, Markus Monak, Erik Viik (tšellodel)
Erik Smirnov (tšello) õp. Aaro Tetsmann (klaveril)
Rasmus Tilk (klaver)
Annabel Alliksaar (klaver)
Maria Mänd (viiul)
Helina Sommer (viiul)
Klaveril saadab õp. Maarja Talts
Esinejaid juhendavad õpetajad: Irina Matveus, Imbi Haugas, Külli Vabrit, Tatjana Günter, Marju Mäe, Marika Kapp

Kolmapäev, 7. oktoober “Helisev muusika”
Markus Jaanson (tromboon) klaveril õp. Jana Vetšerkovskaja
Pavel Käkinen (klaver)
Akordioni ansambel: Martin Hanschmidt, Madis Rea, Karl-Heinrich Roots
Esinejaid juhendavad õpetajad: Arvi Sommer, Toivo Traks, Reet Nurming

Neljapäev, 8. oktoober “Noored melomaanid kohvikus”
Liisa Koppel ja Liise Salundi (klaveril)
Grete Kerge (klaver)
Dolores Rabbi (flööt) klaveril õp. Eve Endoja
Johanna Maria Kosk (klaver)
Jaanika Karjus (klaver)
Kristjan Ostrov (klaver)
Tuuli Põldvee (flööt) klaveril õp. Külli Vabrit
Anette Nahkur (viiul) klaveril õp. Aaro Tetsmann
Anette Nahkur (klaver)
Maria Last (viiul) klaveril õp. Aaro Tetsmann
Janee Lootus( flööt) klaveril õp. Eve Endoja
Esinejaid juhendavad õpetajad: Eve Endoja, Anne Kann, Maire Varma, Renata Marksalu, Toivo Traks

Reede, 9. oktoober “Muusikat keelpillitriolt”
Keelpillitrio: Helina Sommer (viiul), Kendra Veskimägi (tšello), Kristin Tamm (tšello)
Esinejaid juhendab õpetaja: Heli Sommer

Laupäev, 10. oktoober kell 16 Port Arturi pop-up kohvikus “Tšelloga Cello kohvikus”
Erik Smirnov (tšello) õp. Aaro Tetsmann (klaveril)
Keelpillitrio: Helina Sommer (viiul), Kendra Veskimägi (tšello), Kristin Tamm (tšello)
Esinejaid juhendavad õpetajad: Heli sommer, Irina Matveus

Pühapäev, 11. oktoober “Noor pianist Robi Salumets kohtub Frank Sinatra ja teistega”
Robi Salumets (klaver)

Esinejat juhendavad õpetajad: Maimu Parts, Indrek Oselein